Raspored predavanja

Ovdje pronađite termine održavanja ALOHA programa

Aloha Pula


Četvrtkom od 17-19 h Tiny Tots 1 i 2
Subotom 8,30 -10,30 Kids 3 i Kids 1
Subotom 11-13 h Tiny Tots 1 i 2, grupa Tiny tots 4 i grupa Kids 4 i 5.

ALOHA Zagreb, Srednjaci, Drniška 20:

Utorak
17:00-18:00
ALOHA mentalna aritmetika TINY TOTS 2. stupanj grupa od 4 – 7 god.
Voditeljica
Ines Huzjak

18:00-20:00
ALOHA mentalna aritmetika KIDS 2. stupanj školska grupa
Voditeljica
Ines Huzjak

Petak
17:00-18:00
ALOHA mentalna aritmetika TINY TOTS 2. stupanj grupa od 4 – 7 god.
Voditeljica
Ines Huzjak

ALOHA Zagreb, Gajeva 2

Ponedjeljak

17:30-19:30
ALOHA mentalna aritmetika KIDS 2. stupanj školska grupa
Voditeljica
Anđelka Budić

Utorak
17:30-19:30
ALOHA mentalna aritmetika TINY TOTS 1. stupanj grupa od 4 – 7 god.

17:30-19:30
ALOHA mentalna aritmetika KIDS 1. stupanj školska grupa
 

Srijeda
17:30-19:30
ALOHA mentalna aritmetika TINY TOTS 2. stupanj grupa od 4 – 7 god.
Voditeljica
Dorotea Cepanec

 
Subota
09:00-11:00
ALOHA mentalna aritmetika KIDS 2. stupanj školska grupa
Voditeljica
Marija Pranjić

11:30-13:30
ALOHA mentalna aritmetika TINY TOTS 2. stupanj grupa od 4 – 7 god.
Voditeljica
Marija Pranjić

Srijeda
17:30-19:30
ALOHA mentalna aritmetika TINY TOTS 1. stupanj grupa od 4 – 7 god.
Voditeljica
Ksenija Talan

Udruga Praktikum
Drniška ul. 20, 10000, Zagreb
Voditelj centra: Anđelka Budić
Telefon: 01 3842 482
Mobitel: 098/269-694
Web: www.udruga-praktikum.hr

Aloha Zagreb Zapruđe


Kids utorkom i četvrtkom od 17:30 do 19:30 h.
Tiny Tots utorkom i četvrtkom od 18:00 do 20:00 h.

Aloha Samobor

Početničke Kids i Tiny Tots grupe, subotom 8:30-10:30 i 10:45 do 12:45.

Aloha Prelog (Didasko)


TT1 – srijeda, 16.10. od 17:00 – 19:00 h
KIDS 1 – utorak, 15.10. od 17:00 – 19:00 h

Aloha Čakovec (Didasko)

 

ČAKOVEC DIDASKO:

TT1 A – subota 8-10h

TT1 B – subota 10.15-12.15

KIDS 1 A – subota 10.40-12.40

KIDS 1 B – petak 18.45-20.45

Aloha Koprivnica (Didasko)


DV Smiješak – TT1 – četvrtak, 17.15-19.15

DV Ivančica – TT1 – četvrtak, 10.10. od 17-19h (nakon toga utorkom u isto vrijeme!)

Dom mladih – KIDS 1 – srijeda, od 19—21h

Aloha Ludbreg (Didasko)

 

TT1 – subota, 9:00 – 11:00 sati, Knjižnica Ludbreg

KIDS 1 – ponedjeljak, 18:00 – 20:00 h, Srednja škola Ludbreg

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Klikom na gumb "Slažem se" prihvaćate kolačiće u skladu s našom Politikom kolačića.